רק עוד בלוג ב בלוג אישי בפוג די
Random header image... Refresh for more!

יד לאחים – מי אנחנו?

ארגון יד לאחים הוא ארגון ששם לעצמו כמטרה להיאבק בהתבוללות של יהודים ולהילחם במסיונריים וכתות בישראל המבצעות פעילות מסיונרית אסורה מתוך כוונה לכבוש את ליבם של יהודים בארץ ישראל ולהמיר את דתם.
ארגון יד לאחים עוסק במכלול רב של פעילויות החל מהצלה של נפשות יהודיות מציפורני המיסיון, חילוץ נשים יהודיות שנישאו לערבים ומחפשות מוצא חזרה הביתה, והכוונה חינוכית של ילדי מצוקה ובקליטה רוחנית.

ארגון הוקם ב-1950 מתוך כוונה לסייע לעולים החדשים להתאקלם בארץ ולהשתלב במסגרת דתית הולמת. אולם, אם חלוף הזמן פנה הארגון למשימות חיוניות אחרות כמו: המאבק במיסיון ובשליחיו שמנסים להמיר את דתם של יהודים אחרים. בארץ ישראל פועלות כ-100 קהילות מיסיונריות וכתות שונות. כתות וקהילות זרות אלו פועלים בקרב יהודי ישראל כמעט ללא הפרעה.

כמו כן, מיד שנה מגיעים אל משרדי הארגון כ-1000 קריאות לסיוע בהצלת נערות ונשים אשר נישאו לערבים וכעת הן זקוקות לחילוץ מכפרים ערבים עוינים.

בנוסף למאבק במיסיונרים ובהתבוללות קיימות ביד לאחים מחלקות נוספות כגון: מחלקה לקליטה רוחנית לעולי חבר העמים ומחלקה לרישום ילדים למוסדות תורניים.

ארגון יד לאחים מסתייע לצורך פעילותו בתרומות מנדבנים הרואים בפעילות הארגון פעילות חשובה וחיונית מעין כמוה.

אם אתם מעוניינים לקבל סיוע בנושא או לדווח על פעילות מיסיונרית, אתם מוזמנים ליצור קשר בדרכים הבאות:

מס’ חינם 1800-620-640 טלפון: 03-6154100  פקס: 03-5796518
מייל: yadl@yadl.co.il

אם אתם מכירים בחשיבותה של המשימה שמונחת עלינו להציל כל נפש יהודייה מציפורני המסיונריים ומטמיעה ומעוניינים לסייע באמצעות תרומות כספיות, אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות דף התרומות. לחץ >> תרומות.

1 תגובה

1 מטרני יעקב { 09.11.11 ב 7:05 }

אני מעוניין להיתנדב לאירגון אבל אני לא חובש כיפה האם זה אפשרי

שלח תגובה